Karper koppelwedstrijd een succes

terug naar overzicht

Donderdag, 12 mei 2022

Eind april heeft de 24 uurs karper koppelwedstrijd plaatsgevonden. De wedstrijd was een succes en natuurlijk is er ook een winnaar. Alle deelnemers en vrijwilligers die deze wedstrijd mogelijk hebben gemaakt, bedankt en hopelijk tot volgend jaar! Brabants Dagblad is ook even langs gekomen: bekijk de video van Brabants Dagblad over de wedstrijd terug.

Eind april heeft de 24 uurs karper koppelwedstrijd plaatsgevonden. De wedstrijd was een succes en natuurlijk is er ook een winnaar. Alle deelnemers en vrijwilligers die deze wedstrijd mogelijk hebben gemaakt, bedankt en hopelijk tot volgend jaar! Brabants Dagblad is ook even langs gekomen: bekijk de video van Brabants Dagblad over de wedstrijd terug.


Om u de beste gebruikservaring te kunnen bieden, gebruiken wij cookies. Voor meer inhoudelijke informatie en het onderscheid die wij hier in maken, verwijzen wij u door naar ons Cookie beleid

Accepteer cookies